Хтось коли-небудь задумувався, які предмети інтер'єру можна поставити в кут кімнати? Відразу ж на думку спадає етажерка з книгами або квітковими горщиками, декоративна ваза, ну, або дитина-розбишака. Проте найкращим та найзручнішим варіантом є кутовий диван.

Одним із найкращих виробників кутових диванів в Україні є компанія Віка. Підприємство має сучасні столярний, швейний та оббивний цехи, в яких виробник застосовує передові європейські технології для виготовлення м'яких меблів. Компанія Віка виробляє тільки надійну, багатофункціональну та практичну продукцію, яка виробляється спеціально для того, щоб кінцевий споживач отримав найкращі умови для життя, роботи та відпочинку.

Переваги кутових диванів

Підприємство Віка пропонує кутові дивани, які мають зручну геометрію, що допомагає доцільніше використати вільний простір приміщення. Такий вид меблів досить функціональний, адже їх можна пристосувати у будь-який куток квартири, будинку, офісу тощо, а також вони містять більше сидячих місць на противагу звичайним диванам.

Компанія Віка пропонує різноманітні дизайнерські рішення та конфігурації меблів. Певні моделі таких диванів можуть приймати вид кутів, які мають різні або однакові сторони - у вигляді букви П або ж з більш складною конструкцією.

Конструкції меблів від виробника

Підприємство Віка пропонує дивани, яким притаманні конструкції з кількох елементів. У деяких варіантах кожен модуль може використовуватися окремо.

В асортименті фірми є чималий вибір базових елементів та варіацій комплектацій кутових диванів. Підприємство пропонує меблі, які мають найрізноманітніші конструкції, тобто кут може бути ліворуч або праворуч. Компанія Віка оснащує свою продукцію  роликовими коліщатами та механізмами трансформації: викочування, "дельфіном" або "французькою розкладачкою". Тому вночі диван можна використовувати як місце для відпочинку, сну, а вдень — для сидіння.

Тканини та наповнювачі диванів

Якщо говорити про оббивку, то підприємство пропонує широкий асортимент тканин. Компанія використовує тільки високоякісний оббивочний матеріал. На сайті підприємства представлена широка гама кольорів.

В якості наповнювача, підприємство використовує синтепон, поролон, поліуретан тощо. Деякі кутові дивани оснащені пружинними блоками для більшої міцності та довговічності виробу.

Також компанія виготовляє подушки під колір та дизайн диванів. Переважно вони не призначені для сну, але їх можна використовувати для відпочинку на декілька годин.

Якщо ви власник меблевого магазину, і шукаєте меблі, завітайте до компанії Віка та придбайте якісні кутові дивани та надійного партнера!